releasedate.pl w powietrzu sezon 2 data premiery serial 2023 05 06 19 57 43 802446 jpg

W powietrzu sezon 2 data premiery

Dobre wieści napłynęły z Apple TV+ pod koniec stycznia 2024 roku. Nie ma co do tego wątpliwości, będzie drugi sezon serialu! Dokładną datę premiery 2. sezonu znajdziecie poniżej we wpisie. Dla przypomnienia, thriller „W powietrzu”, składający się z siedmiu odcinków, zadebiutował 28 czerwca 2023 roku. Oryginalny tytuł to „Hijack”.

Ten trzymający w napięciu thriller stał się już niezwykle popularnym serialem na platformie Apple TV+ w Polsce, ale kiedy doczekamy się 2. sezonu?

W serialu występuje nominowany do nagrody Emmy Idris Elba, znany z pracy nad serialem „Luther”.

Opis fabuły

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem, fabuła serialu opowiada o podróży porwanego samolotu do Londynu.

Sam Nelson, grany przez Elbę, jest doświadczonym negocjatorem w świecie biznesu, który będzie musiał wykorzystać cały swój spryt, aby uratować życie pasażerów.

Obsada

releasedate.pl w powietrzu sezon 2 data premiery serial 2023 07 25 15 05 21 858857 jpg

Oprócz Idrisa Elby w serialu występują również Archie Panjabi, Christine Adams, Max Beazley, Neil Maskell, Jasper Britton, Harry Michell i Ben Miles.

Serial został stworzony przez George’a Kaya i Jima Fielda Smitha, znanych wcześniej z pracy nad „Lupin” i Poszukiwaczami prawdy.

Należy zauważyć, że nie jest to pierwszy projekt z udziałem Idrisa Elby dla platform streamingowych.

W marcu 2023 roku serwis streamingowy Netflix udostępnił thriller Luther: The Sun Is Setting, pełnometrażową adaptację popularnego serialu telewizyjnego Luther.

Data premiery sezonu 2 W powietrzu

releasedate.pl w powietrzu sezon 2 data premiery serial 2023 07 25 15 05 48 173585 jpg

Pod koniec stycznia 2024 roku serial „Hijack” potwierdzenie premiery sezonu 2. Jest to oficjalne ogłoszenie ze strony Apple TV+.

Pierwotnie został pomyślany jako mini-serial, co wskazuje, że kontynuacja byłaby mało prawdopodobna. Jednak serial został później wymieniony jako miniserial na imdb.com. Niemniej jednak „Hijack” stał się znany z ogromnego sukcesu na platformie Apple TV+ w Polsce.

Serial otrzymał wysokie oceny od krytyków, z 87% certyfikatem świeżości na Rotten Tomatoes i oceną 7,8/10 na IMDB, na podstawie ponad 8000 głosów. Chwalono go za tempo i skuteczne budowanie napięcia.

Dokładna data premiery 2. sezonu nie jest jeszcze znana. Jest tylko potwierdzenie, że drugi sezon nadchodzi! Możemy jedynie przypuszczać, że ukaże się on nie wcześniej niż w 2025 roku.

Niezależnie od dalszych decyzji Apple TV+, śledź tę stronę na releasedate.pl i jako pierwszy poznaj dokładną datę premiery 2. sezonu The „Hijack” oraz przyszłe aktualizacje, aby być na bieżąco.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *