releasedate.pl ujawniono date premiery 4 sezonu trying kiedy nowa seria mv5bzwy0ymuzzgmtntcyzs00zde0lwfjngqtmwm5ytfmztg1mjjixkeyxkfqcgdeqwxiawftb250. v1 1536x864 1 jpg

Ujawniono datę premiery 4 sezonu Trying: kiedy nowa seria?

Serial „Trying” jest gotowy, aby zachwycić widzów nowym finałowym sezonem 4 tej wiosny.

Dla przypomnienia, jest to brytyjski serial telewizyjny, który został wydany z pierwszym sezonem na AppleTV w 2020 roku. Następnie co roku ukazywały się nowe sezony. Dopiero w 2023 roku, z powodu strajku scenarzystów, serial przegapił ten rok. A kiedy strajk zakończył się pod koniec 2023 roku, ogłoszono datę premiery 4. sezonu.

Serial opowiada historię pary, Jasona i Nicky, którzy marzą o posiadaniu dziecka, ale napotykają szereg trudności i przeszkód. Postanawiają zgłosić się do agencji adopcyjnej, gdzie spotykają się z pracownikiem socjalnym, który pomaga im poradzić sobie z trudnościami i zostać rodzicami.

„Trying” koncentruje się na tym, jak trudny i zagmatwany może być proces adopcji, a także na relacjach między głównymi bohaterami, którzy nieustannie wspierają się nawzajem w trudnych sytuacjach życiowych. Serial wyróżnia się humorem, ciepłem i realistycznym przedstawieniem życia, a także grą aktorską, w szczególności Raffiego Spalli (Jason) i Esther Smith (Nicky).

Kiedy rozpoczyna się 4 sezon Trying?

releasedate.pl ujawniono date premiery 4 sezonu trying serial 4 2024 02 13 12 31 38 997028 jpg

Mamy dobre wieści dotyczące daty premiery 4. sezonu „Trying”. W lutym 2024 roku AppleTV zdecydowało o dacie premiery. Premiera 4. sezonu zaplanowana jest na 22 maja. Pierwsze dwa odcinki zostaną wydane w dniu premiery, a następnie nowy odcinek będzie wydawany co tydzień w środku tygodnia.

Ważnym niuansem jest to, że sezon 4 będzie ostatnim sezonem serialu „Trying”.

Poniżej można zobaczyć szczegółowy harmonogram nowych odcinków.

Harmonogram nowych odcinków 4. sezonu serialu Trying

Dowiedz się jako pierwszy, kiedy pojawi się nowy odcinek 4. sezonu serialu „Trying” i zaplanuj swój wolny czas zgodnie z harmonogramem.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, będziemy mieli 8 odcinków. Ostatni, ósmy odcinek zostanie wyemitowany 3 lipca 2024 roku.

OdcinekData premiery
1 odcinek22 maja
2 odcinek22 maja
3 odcinek29 maja
4 odcinek5 czerwca
5 odcinek12 czerwca
6 odcinek19 czerwca
7 odcinek26 czerwca
8 odcinek3 lipiec

Czy powinienem zacząć oglądać Trying?

Ogólnie rzecz biorąc, „Trying” oferuje ostre dialogi i dobrze zagrane role, a także pokazuje realia opieki zastępczej, co może być pomocne dla osób znajdujących się w podobnej sytuacji.

Jeśli szukasz emocjonalnie zrównoważonego i wnikliwego serialu, „Trying” może być interesującym wyborem. Oglądaj po ukraińsku!

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *