releasedate.pl the new look o coco chanel i diorze data premiery pierwsze ujecia aktorzy serial 2023 12 13 19 58 57 456892 2048x1154 1

The New Look: o Coco Chanel i Diorze, data premiery, pierwsze ujęcia, aktorzy

„The New Look” (Nowy wygląd): Wzlot młodego projektanta w świecie mody.

„The New Look” to oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat biograficzny, który opowiada historię rozwoju kariery młodego projektanta Christiana Diora.

Fabuła filmu opiera się na konfrontacji dwóch ikon mody: Christiana Diora i Coco Chanel, w okresie objętym II wojną światową.

Rozgrywająca się na tle burzliwej wojny historia pokazuje niesamowity rozwój Christiana Diora, który staje się centralną postacią, przyćmiewając Coco Chanel swoim żywym wpływem na paryski świat mody. Konfrontacja między dwoma wielkimi projektantami zamienia się w filmowe doświadczenie, w którym widz zanurza się w świecie mody, elegancji i walki o uznanie.

releasedate.pl the new look o coco chanel i diorze data premiery pierwsze ujecia aktorzy serial 2023 12 13 19 59 22 984597 1536x865 1

Z udziałem znakomitych aktorów Bena Mendelsohna, Juliette Binoche, Davida Kammenosa, Michaela Cartera, Jannisa Nivena, Dominica Tai, Macy Williamsa, Johna Malkovicha, Emily Mortimer, Klas Bang i Hugo Beckera, dramat nadaje historii głębi i realizmu, zmuszając widza do zanurzenia się w bitwach toczących się w świecie mody.

„New Look”, wyprodukowany przez Apple Originals, nie tylko zanurza nas w historii mody i jej ewolucji, ale także pokazuje, jak Christian Dior detronizuje tytana branży modowej, Coco Chanel, i przywraca życie światu swoim odważnym i kultowym podejściem do piękna i wpływów. Ta seria jest uosobieniem zderzenia stylów, pomysłów i walki o uznanie w świecie, w którym moda staje się nie tylko formą sztuki, ale także ważnym elementem kultury i historii.

releasedate.pl the new look o coco chanel i diorze data premiery pierwsze ujecia aktorzy serial 2023 12 13 20 00 56 393433 1536x865 1

Data premiery serialu „The New Look” to 14 lutego, w Walentynki. Pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków.

„The New Look” otwiera przed widzami świat mody i stawia ważne pytania dotyczące indywidualności, kreatywności i wartości sztuki w trudnych i zmieniających się czasach.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *