releasedate.pl the big door prize czy bedzie 3 sezon co wiadomo do tej pory 8 jpg

The Big Door Prize czy będzie 3 sezon? Co wiadomo do tej pory

Drugi sezon The Big Door Prize dobiegł końca. Drugi sezon zakończył się 10 odcinkami i teraz Apple TV+ zdecyduje, czy serial zostanie przedłużony na sezon 3, czy nie. W tym poście przyjrzymy się opcjom, kiedy może pojawić się sezon 3 i warunkom wstępnym przedłużenia.

Dla przypomnienia, serial The Big Door Prize oparty jest na powieści o tym samym tytule autorstwa amerykańskiego pisarza M. O. Walsha.

Opowiada on o życiu w małym miasteczku Deerfield, gdzie w supermarkecie pojawia się tajemnicza maszyna, która opowiada ludziom o ich wewnętrznym potencjale i życiu, jakie mogliby wieść, gdyby go zrealizowali.

Stopniowo mieszkańcy, nawet ci, którzy nigdy nie aspirowali do czegoś więcej, zaczynają interesować się maszyną.

Te „przepowiednie” zmuszają ich do ponownego przemyślenia swojego życia, zmiany pracy i zerwania związków. Wśród nich jest Dusty, odnoszący sukcesy nauczyciel, mąż i ojciec, który mimo wszystkich swoich osiągnięć nie czuje się szczęśliwy i również zwraca się ku tajemniczej maszynie.

Czy będzie 3. sezon The Big Door Prize?

Latem 2024 roku Apple TV+ zamknęło The Big Door Prize po dwóch sezonach. Decyzja ta została podjęta pomimo pozytywnych opinii niektórych widzów i krytyków.

Pierwszy sezon otrzymał ocenę 92% na Rotten Tomatoes, a drugi sezon ma jak dotąd doskonałą ocenę 100%. Liczby te mogą ulec zmianie w miarę pojawiania się nowych recenzji, ale pozytywne opinie zwiększają szanse na przedłużenie serialu. Liczby te nie miały wpływu na decyzję firmy.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *