releasedate.pl rod smoka zostal przedluzony na 3 sezon image.psd35 jpg

Ród smoka został przedłużony na 3. sezon!

„Ród smoka” / „House of the Dragon” to amerykański serial telewizyjny fantasy oparty na książkach „Pieśń lodu i ognia” George’a R.R. Martina. Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina.

Serial jest prequelem słynnej „Gry o Tron” i opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce na długo przed wydarzeniami z oryginalnego serialu.

To już oficjalne! HBO ogłosiło odnowienie Dragonsong na trzeci sezon jeszcze przed zakończeniem drugiego sezonu. Decyzja ta została podjęta pod koniec czerwca 2024 roku, podkreślając sukces i popularność projektu wśród widzów.

Kiedy może ukazać się 3. sezon Ród smoka? Produkcja i oczekiwania

Według raportu, zdjęcia do trzeciego sezonu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, co sugeruje, że nowe odcinki pojawią się latem 2025 roku.

„Ród smoka” cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wciągającą fabułę, wysokiej jakości reżyserię i doskonałą grę aktorską, co czyni go jednym z najbardziej oczekiwanych seriali naszych czasów.

Oczekuje się, że trzeci sezon „Rodu smoka” będzie nadal ujawniał złożone intrygi i potężne dynastie związane z legendarnymi smokami w magicznym świecie Westeros. Fani serialu z niecierpliwością czekają na nowe szczegóły i zapowiedzi od twórców, aby dowiedzieć się więcej o losach swoich ulubionych bohaterów i tajemniczych zwrotach akcji.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *