releasedate.pl resident alien zostal przedluzony na sezon 4 data premiery photo 2024 06 19 11 10 02 jpg

Resident Alien został przedłużony na sezon 4. Data premiery

Serial „Resident Alien” na Syfy przyciąga uwagę swoim nietypowym podejściem i humorem. Ale czy doczekamy się czwartego sezonu z Alanem Tudykiem w roli Harry’ego? Patrząc w przyszłość, serial znalazł nowy dom na nadchodzący sezon 4!

Od debiutu w 2021 roku, serial ten, oparty na komiksach Petera Gaughana i Steve’a Parkhouse’a, podbił serca ukraińskich widzów swoim przejmującym i nieprzewidywalnym charakterem. A trzy wersje ukraińskiego dubbingu dodały uroku najbardziej wymagającym widzom

Główny bohater, kosmita wysłany w celu zniszczenia Ziemi, reinkarnuje się jako lekarz i staje przed moralnymi dylematami.

Znakomita rola Alana Tudyka jako Harry’ego otrzymała wiele pozytywnych recenzji od krytyków, a jego umiejętność tworzenia unikalnych postaci sprawiła, że serial stał się prawdziwym hitem.

Humorystyczne podejście do scenariusza sprawia, że serial jest nie tylko zabawny, ale i inteligentny, a zmieniające się poglądy Harry’ego na zniszczenie Ziemi dodają fabule głębi.

Czy powstanie 4. sezon serialu Resident Alien?

releasedate.pl resident alien zostal przedluzony na sezon 4 data premiery serial 4 2024 03 29 16 00 41 178078 1024x576 1

W połowie czerwca nadeszły dobre wieści dla fanów tego serialu komediowego science-fiction.

„Gość z kosmosu” został przedłużony na czwarty sezon i zmieni platformę telewizyjną na USA Network.

Teraz widzowie będą mogli cieszyć się nowymi przygodami tego fantastycznego serialu na nowym kanale. Ta wiadomość oznacza, że fani mogą spodziewać się kontynuacji ekscytujących wątków i rozwoju postaci w nowym domu telewizyjnym.

Data premiery 4. sezonu serialu Resident Alien

Jeśli założymy, że serial był wydawany w równych odstępach czasu między sezonami, możemy założyć, że jeśli czwarty sezon otrzyma zielone światło, zostanie wydany w pierwszych miesiącach 2025 roku. Pierwsze dwa sezony ukazywały się co roku, począwszy od 2021, a następnie 2022 roku.

Jednak trzeci sezon został wydany w 2024 roku, co jest już inną historią. Powodem tego opóźnienia były strajki aktorów i scenarzystów w 2023 roku, które spowodowały zmiany w harmonogramie wydawniczym.

Zakładając więc, że tempo to zostanie utrzymane, możemy założyć, że czwarty sezon będzie gotowy do oglądania w pierwszych miesiącach 2025 roku.

Czego spodziewać się po 4. sezonie Resident Alien?

Chociaż trudno jest przewidzieć dokładne wydarzenia czwartego sezonu, istnieje kilka kluczowych punktów, które mogą wskazywać na możliwy rozwój fabuły.

Nawet jeśli Harry’emu uda się zakończyć walkę z Szarymi Obcymi przed końcem trzeciego sezonu, prawdopodobnie pojawi się nowe zagrożenie z kosmosu, zagrażające Ziemianom, do których niedawno się przywiązał.

Ponadto fani mogą spodziewać się, że czwarty sezon Resident Alien zachowa ten sam humor, co poprzednie odcinki, gdy Harry będzie kontynuował swoje wysiłki, aby przystosować się do życia na Ziemi.

Połączenie tajemnicy nowych zagrożeń i komicznych momentów doda nieprzewidywalnego i ekscytującego charakteru serii, czyniąc ją niezapomnianą dla widzów.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *