releasedate.pl for all mankind sezon 5 mozliwa data premiery obsada fabula i wszystko co musisz wiedziec serial 5 2024 03 11 14 41 41 916201 1536x768 1

For All Mankind sezon 5: możliwa data premiery, obsada, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

Platforma Apple TV+ sprawiła, że fani wstrzymali oddech w oczekiwaniu na piąty sezon serialu For the Love of Mankind, pierwotnie zatytułowanego For All Mankind („Dla całej ludzkości”).

W świecie, w którym wyścig kosmiczny z połowy XX wieku nigdy się nie zakończył, ten streamingowy dramat science-fiction stał się prawdziwym fenomenem.

W ciągu pierwszych czterech sezonów uzyskał średnio 93% na stronie Rotten Tomatoes, podczas gdy drugi i czwarty sezon otrzymały prawie najwyższy wynik, prawie 100%.

W Polsce widzowie wystawiają również pozytywne recenzje na internetowych platformach kinowych

Pomimo ciepłego przyjęcia przez krytyków, piąty sezon nie został jeszcze ogłoszony przez Apple, a fani z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, czy serial będzie kontynuowany, czy też czwarty sezon oznaczał koniec tej kosmicznej podróży. Czy będzie więc sezon 5 i jego możliwa data premiery? Więcej na ten temat, jak i na temat całego serialu, poniżej…

Czy For All Mankind doczeka się 5. sezonu?

releasedate.pl for all mankind sezon 5 mozliwa data premiery obsada fabula i wszystko co musisz wiedziec serial 5 2024 03 11 14 25 35 138077 jpg

Ten popularny serial na Apple TV+ opowiada alternatywną historię, w której Rosja pokonała Amerykę w wyścigu kosmicznym w latach 60-tych.

Po czterech sezonach serial ma realną szansę przejść do historii jako pierwszy serial Apple, który osiągnął pięć sezonów. Pozostaje tylko pytanie, czy piąty sezon zostanie zamówiony.

Do tej pory tylko dwa seriale na Apple TV+ – For All Mankind i House of Cards M. Night Shyamalana – osiągnęły czwarty sezon.

Jednak wraz z ukończeniem najnowszego odcinka Servant, kosmiczna epopeja Ronalda D. Moore’a może stać się pierwszym serialem na Apple, który osiągnie piąty sezon, jeśli zostanie zamówiony.

Oczywiście decyzja o przedłużeniu serialu zawsze należy do firmy, biorąc pod uwagę różne okoliczności. W tym przypadku, ze względu na strajki z 2023 roku, które spowolniły proces produkcji, ogłoszenie piątego sezonu nie nastąpiło na czas.

Już w listopadzie 2023 roku współtwórca serialu Matt Wolpert podzielił się z Den of Geek swoimi planami na siedem sezonów, choć nawet w tym czasie trwały już negocjacje w sprawie piątego sezonu, co Ronald D. Moore potwierdził Colliderowi.

Tak więc, chociaż szczegóły wciąż wymagają wyjaśnienia, fani For All Mankind mogą spodziewać się wielu interesujących zwrotów akcji w nadchodzącym piątym sezonie.

Data premiery 5 sezonu For All Mankind

Potencjalna data premiery piątego sezonu serialu For All Mankind nie została jeszcze ogłoszona. Zazwyczaj każdy nowy sezon rozpoczyna się 15-16 miesięcy po poprzednim. Jednak ze względu na strajki w Hollywood w 2023 roku, które opóźniły proces rozwoju, trend ten może zostać zakłócony.

Współtwórca serialu, Ben Nedivi, powiedział, że prace nad piątym sezonem jeszcze się nie rozpoczęły ze względu na te okoliczności. W związku z tym nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery piątego sezonu. Jednak według współtwórcy Matta Wolperta, zespół ma zaplanowaną historię na siedem sezonów, co sugeruje, że sequel nie potrwa długo.

Kręcenie poprzednich sezonów trwało zwykle około sześciu miesięcy, a następnie serial był wypuszczany dziewięć miesięcy po zakończeniu zdjęć.

Jeśli zdjęcia do piątego sezonu rozpoczną się tego lata i potrwają do końca roku, możemy założyć, że nowy sezon ukaże się nie wcześniej niż pod koniec 2025 roku. Nie ogłoszono jednak jeszcze oficjalnej daty premiery, więc fanom pozostaje czekać.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *