releasedate.pl eric na netflix data premiery fabula zwiastun i obsada aqacagducbspxm8 ifcfldjeruaodyft47gbg in6h5d5tmbm8hhcghtcgumj5mj6mstc48kmyezokxdfpuyeelqgce jpg

Eric na Netflix: data premiery, fabuła, zwiastun i obsada

„Eric” to trzymający w napięciu thriller dramatyczny z udziałem słynnego aktora Benedicta Cumberbatcha w roli tytułowej.

Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w latach 80. XX wieku, podczas epidemii AIDS i wzrostu korupcji.

Fabuła opiera się na historii Vincenta, lalkarza występującego w popularnym programie telewizyjnym dla dzieci. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy zaginął jego dziewięcioletni syn Edgar.

releasedate.pl eric na netflix data premiery fabula zwiastun i obsada aqacw xdw3kpw8g1ije6oidzxn2oktu4io9cxhvyo5mdpjhud2tazmi8gl5gxspzfed qd5sq0a2radwfcifrllnry4

Vincent zatraca się w swoim smutku, wycofując się z rodziny i uciekając się do leków psychotropowych. Ostatecznie znajduje ukojenie w dziwnej przyjaźni z ogromną marionetką o imieniu Eric.

W tym samym czasie Vincent kontynuuje poszukiwania syna, zanurzając się w niebezpiecznym podziemnym świecie miasta. W tym samym czasie detektyw Ledroit, który bada korupcję w nowojorskiej policji, zostaje wciągnięty w poszukiwania Edgara, co prowadzi do ujawnienia jego własnych mrocznych sekretów.

Premiera serialu zaplanowana jest na 30 maja w serwisie Netflix. Miniserial będzie składał się z 6 odcinków.

Fabuła zapowiada się ekscytująco i zawile, a obsada, na czele z Benedictem Cumberbatchem, gwarantuje wysokiej jakości występy.

„Eric” zapowiada się na jeden z najbardziej ekscytujących i emocjonujących thrillerów tego roku.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *