releasedate.pl data premiery 2 sezonu serialu tulsa king aqacjnoohvcyzvgcoawos6rwzhxbffxxe2vrprtqda56r66rnevxi2u fvoo1zgww6kedwuuaprp0i37bcqnckgwgky jpg

Data premiery 2. sezonu serialu Tulsa King

„Tulsa King”, serial z udziałem Stallone’a, opowiada historię włoskiego gangstera Dwighta „Generała” Manfrediego, który po długim pobycie w więzieniu zostaje wysłany przez szefa klanu do Tulsy w stanie Oklahoma na pozorne wygnanie. Przywódcy klanu nie mają nadziei na powodzenie tej misji, ale Dwight okazuje się niezwykle zaradny i energiczny.

Twórca popularnego serialu telewizyjnego „Yellowstone„, Taylor Sheridan, odniósł jeszcze większy sukces dzięki swojemu najnowszemu dramatowi „Tulsa King”, o kowbojach i mafii.

A teraz, na początku lata, stało się wiadome, kiedy w końcu pojawi się drugi sezon serialu „Tulsa King”. Poniżej można zobaczyć szczegółowy harmonogram nowych odcinków 2. sezonu.

O czym jest pierwszy sezon Tulsa King?

Serial z udziałem Stallone’a opowiada historię gangstera o imieniu Dwight (w tej roli Sylvester Stallone), który po odbyciu długiej kary więzienia zostaje wysłany do Tulsy w stanie Oklahoma. Zbierając grupę odmieńców, Dwight zamierza założyć własną rodzinę i przejąć władzę w Tulsie.

Dwightowi i jego ekipie udało się pokonać konkurencyjny gang motocyklistów dowodzony przez lokalnego złodzieja prawa o imieniu Waltrip (Richie Koster), ale wciąż ma kilku wrogów czających się w pobliżu. Stacey Beale (Andrea Savage), jego ukochana w pierwszym sezonie, zdradziła go i została aresztowana podczas finału. Stacey nie jest jedyną postacią w „Tulsa King”, która ściga Dwighta, ponieważ nadal ma Chickie, nowego szefa rodziny Invernizzi, który knuje zemstę po tym, jak Dwight groził mu w finale.

Chociaż wyglądało na to, że Dwight i jego zespół odniosą sukces, finał pierwszego sezonu zakończył się cliffhangerem, gdy Dwight zostaje aresztowany przez ATF / FBI, a jego córka Tina (grana przez Tatianę Zappardino) patrzy, jak jej ojciec odchodzi w kajdankach. To zakończenie pozostawiło wiele pytań bez odpowiedzi.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że serial „Tulsa King” został przedłużony na drugi sezon przez Paramount+. Dzięki temu fani będą mogli dowiedzieć się, co stanie się z Dwightem i jego zespołem w kolejnych odcinkach.

Kiedy pojawi się drugi sezon serialu Tulsa King?

W czerwcu oficjalnie ogłoszono datę premiery drugiego sezonu serialu „Tulsa King” . Premiera odbędzie się 15 września 2024 roku.

releasedate.pl data premiery 2 sezonu serialu tulsa king aqaccwpexsyzpg faiog4pv1jxhktpyxbc xbdmnwh9ho5yctwdgxpnbb7yn3s6xphy6y3uy4xxyvqkqzhg8x2rz7bc

Fani będą mogli cieszyć się nowymi przygodami swoich ulubionych bohaterów, gdyż nowy sezon będzie składał się z 10 odcinków. Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram odcinków, dzięki czemu można zaplanować swój czas i wiedzieć, kiedy spodziewać się nowego epizodu.
Harmonogram emisji odcinków drugiego sezonu serialu „Tulsa King”:

Odcinek 1: 15 września 2024 r.
Odcinek 2: 22 września 2024 r.
Odcinek 3: 29 września 2024 r.
Odcinek 4: 6 października 2024 r.
Seria 5: 13 października 2024 r.
Seria 6: 20 października 2024
Seria 7: 27 października 2024
Seria 8: 3 listopada 2024
Seria 9: 10 listopada 2024
Seria 10: 17 listopada 2024 r.

Harmonogram ten pozwoli fanom serialu przygotować się z wyprzedzeniem na każdy nowy odcinek, aby nie przegapić ani chwili swojego ulubionego programu. Każda niedziela będzie prawdziwym świętem dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na kontynuację historii.

Nie zapomnij zaznaczyć tych dat w swoim kalendarzu i przygotuj się na nowe zwroty akcji i niezapomniane chwile z bohaterami serialu „Tulsa King”.

Kto wystąpi w drugim sezonie? Aktorzy

releasedate.pl data premiery 2 sezonu serialu tulsa king serial 2 2024 05 02 14 49 10 839797 jpg

Popularny aktor Neal McDonough wystąpi w drugim sezonie porywającego serialu King of Tulsa u boku hollywoodzkiego gwiazdora Sylvestra Stallone. Dołącza on do już imponującej obsady, aby wnieść nową dynamikę do ekscytującego świata „Tulsa King”.

W drugim sezonie McDonough wcieli się w postać Cala Thrashera, potężnego i ambitnego biznesmena, którego działania i decyzje będą miały ogromny wpływ na fabułę. Jako przedstawiciel jednego z największych graczy w świecie Tulsy, Thrasher stanie twarzą w twarz z Dwightem Manfredim, tworząc pełne napięcia i ekscytujące momenty dla widzów.

Scenarzyści i twórcy serialu nie mogli być bardziej zadowoleni z wyboru McDonougha do tej roli, twierdząc, że jego talent i charyzma idealnie pasują do charakteru i ambicji Cala Thrashera. Są przekonani, że widzowie będą zachwyceni dynamiczną grą aktora i będą chcieli dowiedzieć się, jakie zwroty akcji czekają na jego postać w ekscytującej i intrygującej historii The King of Tulsa.

Sylvester Stallone, który nie tylko gra główną rolę w serialu, ale także pełni rolę producenta, wyraził radość z możliwości współpracy z Nealem McDonough. Podkreślił, że jest pewny profesjonalizmu i talentu McDonough i oczekuje, że jego obecność doda serialowi jeszcze więcej energii i intrygi.

Fani „Tulsa King” z niecierpliwością czekają na premierę drugiego sezonu i możliwość zobaczenia Neala McDonough w nowej roli, a także obserwowania rozwoju fascynującej sagi, która zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco i intrygująco.

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *