releasedate.pl oig4

Cobra Kai Sezon 6: ile odcinków, kiedy nowe odcinki? Będą 3 mini-sezony

Popularne show „Cobra Kai” powraca na ekrany z długo wyczekiwanym szóstym sezonem. Tym razem czeka nas ekscytująca nowość: zamiast zwykłego formatu, nowy sezon zostanie podzielony na trzy części, czyli „mini-sezony”. W sumie szósty sezon będzie składał się z 15 odcinków.

Jak podaje strona releasedate.pl, premiera pierwszej części 6. sezonu odbędzie się już 18 lipca 2024 roku. Oznacza to, że fani serialu będą mogli wkrótce cieszyć się pierwszymi odcinkami. Druga część sezonu zostanie wydana 28 listopada 2024 roku, co daje widzom możliwość przygotowania się do kontynuacji historii podczas świątecznego sezonu. Trzecia część pojawi się prawdopodobnie na początku 2025 roku.

Taki sposób wydawania odcinków pozwala na stworzenie dodatkowej intrygi i oczekiwania wśród widzów. Podział sezonu na części pozwoli dokładniej rozwinąć wątki fabularne i skupić się na rozwoju postaci, co jest istotnym elementem sukcesu „Cobra Kai”.

Serial „Cobra Kai”, stworzony przez Johna Hurwitza, Haydena Schlossberga i Josha Healda, od kilku lat pozostaje w czołówce najpopularniejszych show na platformie streamingowej OTT. Historia, która kontynuuje wydarzenia kultowego filmu „Karate Kid”, znalazła swoich nowych fanów wśród młodzieży i wywołała nostalgię u tych, którzy pamiętają oryginalny film.

Szósty sezon zapowiada się więc równie ekscytująco i pełen wydarzeń. Podział na trzy części pozwoli cieszyć się nowymi przygodami ulubionych bohaterów jeszcze dłużej. Śledźcie zapowiedzi i nie przegapcie premiery pierwszej części 18 lipca 2024 roku!

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *