releasedate.pl ci ktorzy maja umrzec those about to die serial 40 jpg

Ci, którzy mają umrzeć (Those About to Die)

Serial „Ci, którzy idą na śmierć” lub „Ci, którzy muszą umrzeć” obiecuje widzom niesamowite zanurzenie się w atmosferze starożytnego Rzymu, gdzie władza, intrygi i gry polityczne przeplatają się w okrutnym świecie walk gladiatorów. To nie tylko narracja historyczna, ale intensywny dramat, w którym postacie z różnych środowisk walczą o przetrwanie i władzę.

Oryginalny tytuł serialu to „Those About to Die”.

Zaadaptowany na podstawie powieści Daniela Pratta Mannixa, serial jest ambitnym projektem, w którym utalentowana obsada pod przewodnictwem Anthony’ego Hopkinsa wciela się w żywe i zapadające w pamięć postacie na ekranie.

Fabuła.

releasedate.pl ci ktorzy maja umrzec those about to die serial 38 jpg

Rozgrywająca się na pięknym tle starożytnego Rzymu historia rozwija się, gdy gladiatorzy stają się narzędziami w rękach potężnych dynastii i graczy politycznych. Podczas gdy wielu walczy o chwałę i wolność, inni są zmuszeni walczyć o przetrwanie w okrutnym świecie, w którym prawa nie zawsze działają na ich korzyść.

Bohaterowie serii reprezentują różne aspekty rzymskiego społeczeństwa: od cesarskich pałaców po ciemne ulice biednych dzielnic. Ich losy splatają się w krwawych walkach na arenie, gdzie każdy rzut mieczem może zadecydować o losie nie tylko jednostki, ale i całego imperium.

Twórcy obiecują widzom podróż przez czasy i kultury, gdzie świat walk gladiatorów staje się platformą do manifestacji ludzkich namiętności, żądzy władzy i pragnienia wolności.

Oglądaj online Ci, którzy idą na śmierć

Zrealizowany z rozmachem serial historyczny opowiada o okrutnym i skorumpowanym świecie walk gladiatorów. Przedstawiciele wszystkich warstw rzymskiego społeczeństwa zderzają się na styku sportu, polityki i potężnych dynastii starożytnego świata.

Serial oparty jest na powieści pod tym samym tytułem autorstwa amerykańskiego pisarza Daniela Pratta Mannixa. Anthony Hopkins wciela się w rolę cesarza Wespazjana.

Data premiery.

Z pierwszym sezonem dziesięciu odcinków emitowanym od 18 czerwca 2024 roku, Those About to Die zapowiada się na jeden z najbardziej ekscytujących i wymagających projektów telewizyjnych roku. Wyrusz na arenę i przygotuj się na najbardziej epickie walki gladiatorów w historii telewizji!

x
Reklama

Gdzie oglądać seriale po polsku?

Megogo - Spróbuj za 3 zł*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *